Nobilla
 • O nas

  Biuro Nobilla od 2007 r. współpracuje z przedsiębiorcami, wspierając ich w prowadzeniu firm w sferze rachunkowo-księgowej, diagnozuje i doradza w zakresie potencjalnego ryzyka finansowego związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej, a także zajmuje się obsługą finansową pracowniczych ubezpieczeń grupowych.

  Nobilla przejmuje obowiązki przedsiębiorców dotyczące rozliczeń podatkowych i księgowości, aby mogli w pełni poświęcić się rozwojowi własnej firmy.
 • Jak współpracujemy?

  Przyjaźnie

  Odciążamy przedsiębiorcę od prowadzenia działu księgowości.
  Dysponując stosownym pełnomocnictwem, reprezentujemy naszych Klientów przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. 
  Rozliczenia i płatności prowadzimy tak, aby Klienci byli minimalnie zaangażowani w te sprawy. 
  Dostosowujemy zakres i formę współpracy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. 
  W ramach szczegółowych uzgodnień dopuszczamy także świadczenie usług w siedzibie firmy Klienta oraz odbiór i dostarczanie dokumentów do siedziby Klienta.
   

  Partnersko

  Minimalizujemy ryzyko wystąpienia działań niezgodnych z prawem w wyniku błędów w ewidencji zdarzeń gospodarczych i wadliwego prowadzenia rozliczeń firmy. 
  Na bieżąco monitorujemy stan  finansów firmy. 
  Informujemy o zmianach w przepisach prawnych i wdrażamy je stosowanie do sytuacji. 
  Doradzamy także przy podejmowaniu decyzji finansowych. 
  Przestrzegamy polityki prywatności.

  Pewnie

  Księgowość prowadzimy w oparciu o system informatyczny CDN Optima firmy Comarch, który zapewnia zgodność prowadzonych zapisów księgowych z aktualnymi przepisami i wskaźnikami, minimalizuje błędy w zapisach księgowych, zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych danych przed dostępem nieuprawnionych osób oraz bieżącą archiwizację wprowadzanych danych. 
  Sprawy urzędowe załatwiamy przez Internet, używając kwalifikowanego podpisu elektronicznego wydanego przez CERTUM i wypisanego do rejestru Narodowego Centrum Certyfikacji.
  Posiadamy adekwatne do wielkości prowadzonej działalności ubezpieczenie OC w zakresie usługowego prowadzenia ksiag rachunkowych - polisa E 0125840 oraz polisę dobrowolną OC w zakresie nie objętym ubezpieczeniem obowiązkowym TPP 9128598, które chronią naszych Klientów przed konsekwencjami ewentualnie popełnionych błędów.
  Mamy stały dostęp do fachowej literatury i płatnych serwisów informacyjnych z aktualnymi aktami prawnymi, orzeczeniami sądowymi i opiniami prawnymi. Kontaktujemy się z ekspertami Krajowej Informacji Podatkowej.


About us _ Kontakt © 2011-2017 Nobilla Sp. j.