Nobilla
 • Zaufali nam

  MO-Records 

  "Wysoka jakość świadczonych usług to standard. Chcąc zatem określić naszą współpracę precyzyjniej, sprowadzę ją do kluczowego dla mnie słowa, którym jest zaangażowanie. Przejawia się we wszystkich obszarach naszej współpracy i to osobiście uważam za największy wyróżnik i wartość firmy Nobilla."
  Kamil Zbozień, Właściciel MO-Records, www.mo-records.pl


  Viventum

  "Nobilla to kompetetenta i sprawa obsługa księgowa. A przede wszystkim przyjazny doradca, który czuwa, żeby zobowiązania firmy były rozliczane na czas i, co jest dla nas dużą ulgą, przejmuje na siebie uciążliwy obieg dokumentów."
  Krzysztof Zdrojewski, Współwłaściciel Viventum, www.viventum.pl 

  Multimed

  "Nobilla jest z nami od kilku lat i od tego czasu mamy księgowy "święty spokój" - bezproblemowe prowadzenie ksiąg handlowych i spraw pracowniczych, na bieżąco kontrolowany stan finansów firmy. Biuro daje znaki ostrzegawcze, gdy zaistnieje taka sytuacja i zapala zielone światło, gdy nasze finanse pozwalają nam na dynamiczny rozwój."
  Lilla Dobrzańska, Dyrektor Multimed, www.multimedycyna.pl 

  MMC Brainville 

  "Realizacja tak dużej inwestycji, jaką jest projekt "Park Technologiczny - Miasteczko Mulitmedialne" wymaga efektywnej obsługi księgowej i kompetentnego doradcy, który z sukcesem przeprowadzi inwestycję przez zawiłości rozliczeń unijnych. Nobilla gwarantuje zarówno obsługę bieżącą, jak i fachowe doradztwo księgowo-kadrowe. Co istotne, świadcząc usługę w modelu outsourcingu, firma Nobilla zapewnia pełne wsparcie delegując pracownika, który jest w naszym biurze przez kilka dni w tygodniu."
  Krzysztof Wnęk, Prezes Zarządu Parku Technologicznego Miasteczko Multimedialne, www.miasteczkomultimedialne.pl


About us _ Kontakt © 2011-2017 Nobilla Sp. j.